Božie Slovo premieňa životy všetkých tých, ktorí ho zažívajú, a preto veríme, že to isté sa stalo aj vo vašom živote.
Keď sa podelíme o svoje svedectvo, to znamená o dobrých veciach, ktoré Boh urobil v našich životoch, pomáhame iným ľuďom, ktorí možno prechádzajú tým istým, aby uverili, že Boh môže zmeniť aj ich životy, a my im prinášame predovšetkým slávu a česť. k Božiemu menu.

Pozrite si svedectvá, ktoré sme dostali:

Posledná modlitba, ktorú som poprosil nášho apoštola, bola za malé dievčatko, ktoré sa narodilo, malo nejaké komplikácie a bolo na pokraji smrti. Povedal som, že toto dievča bude žiť v mene Ježiš, Satan z nej vyšiel, bol to veľký zázrak, pretože žila, je krásna a zdravá. Sláva Bohu.
Rosário
Včera som zavolal SOS, aby som požiadal o modlitbu za môjho vnuka, ktorý mal všetky príznaky Covidu, ale dnes bol testovaný negatívne. Bohu vďaka.
Rosário
"Manžel sestry nášho zboru v Angole dostal záchvat dýchavičnosti, bol pri dverách smrti. Keď sa o tom cirkev dozvedela, modlili sa a na počudovanie všetkých sa ešte v ten istý deň prebral a bol mimo nebezpečenstva."
Anonymous
Pri vyšetrení mi zistili, že mám 5 cm polyp v žalúdku smerujúci k rakovine. Hovoril som so svojím pastorom, ktorý ma povzbudil, aby som sa nevzdával a dôveroval Bohu. Popri pokračovaní pastoračných konzultácií som sa viac ako inokedy držal knihy Božieho uzdravenia a každý deň som o nej rozjímal ráno a večer, zostal som verný Bohu v službe a desiatkoch. a ponuky. Vyšetrenie za vyšetrením, polyp sa zväčšil, všetko bolo horšie a bola naplánovaná operácia. Neprispôsobil som sa a pokračoval som v boji za svoj liek. Už v nemocnici som ďalej rozjímal nad Božím Slovom a chválil Ho, pretože Boh je predsa s nami v trápeniach. Bol som operovaný a na konci operácie mi lekár oznámil, že operácia by nebola potrebná, pretože polyp sa drasticky zmenšil. Dnes mám žalúdok čistý a ďakujem Bohu za víťazstvo
Fernando
„Pred pár dňami som sa zobudil s veľkou bolesťou v uchu, dal som si lieky a bolesť nezmizla, potom som celé dopoludnie počúval božský uzdravujúci zvuk nášho apoštola, poobede som zaspal a keď som sa zobudil, už ma nič nebolelo."
Zete
"Mal som symptómy Covid, prvý test bol pozitívny, zavolal som SOS, apoštol sa modlil, aby som test urobil znova a na Ježišovu česť bol negatívny."
Magdalene
"Minulý týždeň som v príhovorovej časti Rodinnej skupiny požiadal o modlitbu za moju sestru, ktorá bola chorá v nemocnici. V GF sme hovorili slová života a zničili sme nad ňou silu negatívnych slov a poradili, aby sme sa modlili v programe Just Believe a tak som to urobil. Tento týždeň sa mojej sestre darí oveľa lepšie a je teraz doma. Veľmi za to ďakujem Bohu."
Isabel
"Minulý týždeň ste mali veľmi opuchnuté nohy, ale mohli ste si obuť topánky. Pri sledovaní programu Just Believe Apoštol zvolal k modlitbe všetkých ľudí, ktorí mali bolesť. Položila ruku na obrazovku, ako Apoštol naznačil a zopakoval po ňom. V nedeľu išiel do kostola a stále si bol ten istý, ledva sa obúval, ale ako sa modlil, začal vyhlasovať svoje uzdravenie. V pondelok bola úplne uzdravená.“
Maria
"Vždy som sa veľmi bál ísť k zubárovi. Bolo to naozaj strašné. Musel som však urgentne vytrhnúť zub. Rozhodol som sa preto poslať svoju modlitebnú prosbu do programu Basta Crer s prosbou, aby všetko fungovalo a Apoštol sa modlil za túto modlitebnú žiadosť a na druhý deň som išiel k zubárovi a bol som pokojný a necítil som absolútne žiadnu bolesť."
Cristina
"Vyliečil som sa z problémov so štítnou žľazou a cukrovky."
Fátima
"Bral som dva druhy tabletiek, išiel som k lekárovi a povedal mi, aby som ich prestal brať, pretože som bol vyliečený zo štítnej žľazy a cukrovky. Sláva Bohu."
Fátima
"Poznáte lekára, ktorý mal mozgovú príhodu a poslal modlitbu do programu a vy ste sa dostali z kómy."
Rosário
"Už dlho mala menštruačné bolesti a nevidela žiadne zlepšenie. Zavolala na pomoc vodcu svojej rodinnej skupiny a bolo jej odporučené, aby sledovala Basta Crera a keď sa Apoštol modlil, položil ruku na obrazovku a prijal s vierou. Včera to urobila." tak dnes zavolala, že sa cíti oveľa lepšie a verí, že už je uzdravená. Česť a sláva Ježišovi.“
Anonymous
"Váš manžel má cukrovku a jeho hladina bola vysoká. Váš manžel chodil niekoľko dní k lekárovi a hladiny cukrovky už nie sú vysoké a Boh pracuje na jeho zdraví, jedáva všetko a cíti sa veľmi dobre."
Dulce
"Požiadal som o modlitbu za moju priateľku Ricleziu a jej manžela Wellingtona, pretože bol hospitalizovaný na jednotke intenzívnej starostlivosti, s použitím kyslíka s katétrom (urobili mu test na covid a bol pozitívny). Dnes som dostal správu, že sú doma a zotavujú sa." Poslal som jej knihu „V tvojich slovách je sila“ a každý deň sme vyhlasovali, že sú uzdravení v Ježišovom mene.“
Mercia
"Jej brat utrpel mozgovú príhodu a lekári povedali, že je nemožné, aby niekto utrpel mozgovú príhodu a nezostali mu následky. Hovorí, že sa naučila v službe Manna prihovárať sa, a tak sa začala prihovárať v mene svojho brata, aby nemal by nasledky.Doktori zacali robit vela testov, aby zistili nasledky, ale po zaverecnej prehliadke doktor povedal, ze: ak niekto neskontroluje testy, nikdy nepovie, ze mal mrtvicu. Nemám žiadne následky, vďaka Bohu."
Nice
"Jej 13-ročná vnučka mala príznaky vírusu Covid'19, išla do nemocnice a lekári jej predpísali niekoľko liekov a nariadili aj testy na vírus. Neusa išla do rodinnej skupiny as fotkou svojej vnučky v ruky, požiadala o modlitbu za ňu. Všetci v rodinnej skupine sa modlili a vyhlásili uzdravenie nad životom dievčaťa. O niekoľko dní neskôr vyšiel výsledok testu a na česť a slávu Božiu bol negatívny."
Neusa
"Vaša kamarátka mala zhubný myóm na bruchu a osemcentimetrovú cystu. Tá pani požiadala svoju kamarátku, aby si pozrela program Basta Crer a položila ruku na obrazovku, keď sa apoštol modlil, a ona tak urobila. Keď sa vrátila zhubný myóm zmizol a cysta sa zmenšila z 8 centimetrov na 2 centimetre, lekár bol zmätený a nariadil zopakovať vyšetrenia, ale všetko bolo v poriadku."
Anonymous
"Je vďačný za modlitbu, ktorú Apoštol vyslovil za svoju neter, ktorá mala ísť na operáciu zhubného nádoru. Dnes je jeho neter už doma. Sláva Bohu."
Joseph
"Pri svojej práci v poľnohospodárstve si príliš namáhal prsty na ruke a skončilo to tak, že si vykĺbil kosť jedného z prstov, a tak prst veľmi opuchol. V jednom z programov Basta Crerer sa mu dostalo uzdravenia a čoskoro aj jeho prst začal opúchať."
Olinda
"Na tvári sa jej objavil krtek. Keď sledovala Basta Crera a Apoštola žiadali ľudí, ktorí mali choroby, aby položili ruku na obrazovku, uverila, a tak bola zo znamenia uzdravená."
Natália
„Okolo 13 rokov si jej rodičia uvedomili, že je divná, nejedla, nespala, nechodila na vyučovanie, zatvárala sa doma a plakala každý deň, dvakrát sa neúspešne pokúsila o samovraždu. , porezala sa na zápästiach a veľmi chcela zomrieť, rodičia ju kvôli obavám vzali na psychiatriu, sprevádzali ju viacerí psychiatri a psychológovia, ale bez výsledku, brala množstvo liekov, ktoré ju uspávali na hodiny , nejedla a mala nočné mory a po čase mala obrovské recidívy.Až jedného dňa sa rozhodla prijať Ježiša a začala robiť pastoračné konzultácie a tak vyhrala.Dnes je iná, vie sa usmievať a chváliť Boha za čo urobil."
"Bola to depresívna mladá žena, brala veľa liekov a tieto lieky jej bránili normálne sa stýkať s mladými ľuďmi. Izolovala sa, veľa času trávila plačom a nakoniec nemohla zaspať. A v momente, keď dostala Ježiš, on ju oslobodil, bolo to progresívne uzdravenie, sprevádzali ju farári, čo veľmi pomohlo k víťazstvu v tejto oblasti a dnes môže povedať, že je vyliečená a už neberie žiadne lieky, je šťastná mladá žena a viac ako víťaz."
„Svokor mal infarkt myokardu a skončil na jednotke intenzívnej starostlivosti, na konci stretnutia požiadal farára, aby sa pomodlil za vreckovku, ktorú si vezme na intenzívnu starostlivosť, v čase, keď sa farár modlil, úplne stratil vedomie. . Za pár minút ožil a za 3 dni bol mimo ohrozenia života a už je uzdravený.“
André
"Spoznal som človeka a požiadal som Ježiša o múdrosť, aby som vedel, či je pre mňa ten pravý, aby som nestrácal čas s niekým, kto nerešpektoval môj spôsob myslenia a vyhýbal sa zbytočným hádkam. Išiel som sa stretnúť s osobou, ktorú som sa modlil Efezanom 6, Žalm 91 a 23 a Otčenáš, išiel som s touto osobou stretnúť a obaja sme zistili, že nemá cenu pokračovať v rozprávaní za účelom romantiky.“
Raquel
"Keď som sa obrátil, požiadal som Boha, aby mojej sestre požehnal dieťa. Už sa pokúšala otehotnieť, ale nemohla, skúšala svetské metódy, ale nefungovalo to. Ale Boh vypočul moju modlitbu a po niekoľkých mesiacoch mi povedala, že tehotná som chválila Boha za to, čo urobil v živote mojej sestry. Čo nedokážu lekári a svet, to dokáže Boh.“
Anonymous
"Pri rozhovore so susedmi si všimol, že sú smutní, pretože nemajú vnúčatá. Keď jedného dňa uvidel svojich susedov so synom/dcérou, poprosil Boha, aby im dal vnúča, no zároveň sa spýtal, že to môže byť ťažké." pretože ich syn/dcéra boli ženatý viac ako 20 rokov. Ale Boh vypočul a dal jej susedom vnúča a ona sama získala ďalšie 2 vnúčatá.“
Edelina
"Pred pár týždňami požiadala o modlitbu za sobáš svojej sestry, už sa nebavia o rozvode. Sú spolu."
Diana
"V roku 2020 chcela mať vnúčatá, vzala kalendár a urobila 4. rozmer a narodil sa vnuk a vnučka."
Adelina
"V roku 2020 chcel mať vnúčatá, vzal kalendár a urobil 4. rozmer a narodil sa vnuk a vnučka."
Adelina
"Jedného dňa apoštol a biskup kázali o rodine. Medzitým sa rozprávali o slobodných, ktorí sa chcú vydať. A priateľ mi povedal: 'Pozri, to si ty'. A ja som povedal, že nie. Nechcem sa oženiť, aby som mohol slobodne slúžiť Bohu. Potom ma apoštol videl smiať sa a povedal: „Táto sestra, ktorá sa smeje, vstaň.“ Zahanbil som sa a vstal. Apoštol povedal: „Budeš veľmi šťastná, Boh ti dá dobrého manžela". Medzitým prešlo pár rokov, som tu, vydatá za super úžasného muža a som naozaj šťastná, ako som ešte nikdy v živote nebola."
Filomena
"Odsťahovala som sa z kostola a bola som v omyle, že mi svet prinesie šťastie. Chvíľu to bolo "dobré", dokonca som si našla priateľa, s ktorým som žila 7 rokov a narodil sa mi syn, no tak ako to má naučili sa o rodine. To bolo všetko, čo som zažil, nie je dobré. Bez toho, aby som zmenil čiarku. Cesty drog, klamstvá rodina uprostred, muž, ktorý závisí od rodiny pri prijímaní všetkých rozhodnutí. Každopádne... Zlé rozhodnutia. Išiel som späť do kostola. Postupne sa môj život vyrovnáva. Depresia odišla, záchvaty paniky odišli, nenávisť, ktorú som cítil, odišla, rodina, ktorá bola nejednotná, sa vrátila dokopy. Bol to obrovský boj. Ale s Bohom som prekonať."
Anonymous
"Študovala som Božie slovo, ale nerozumela som a manžel si zo mňa robil srandu, lebo povedal, že som hlúpa a nikam som sa nedostala a potrebovala som, aby ma neustále niekto viedol. Bola som smutná, ale bolo to tak." naozaj pravda, až kým som sa jedného dňa nešiel porozprávať s pastorkou na túto tému a ona mi povedala, aby som mal spoločenstvo s Bohom, rozjímal o Božom slove a modlil sa Efezanom dvakrát trikrát denne po dobu 1 mesiaca a potom sa s ňou šiel porozprávať znova. No, keď som sa s ňou išla porozprávať, išla som jej povedať, že Ježiš mi pomohol v mojom každodennom živote, dokonca aj môjmu manželovi s jeho vecami."
Conceição
"Ďakuje Bohu, pretože v utorok zavolala, aby požiadala o modlitbu za svoju sestru, ktorá žije v Angole a má 5 detí, nedávno prijala Ježiša a jej manželstvo bolo na pokraji rozpadu. Potom dnes zavolala, že jej manžel je iný." že vzťah je taký, ako keď boli priateľom a priateľkou.“
Ana
"Pred 2 týždňami požiadal o modlitbu za svojho syna, ktorý mal záchvaty paniky kvôli rozchodu a jeho bývalá manželka mu nedovolila rozprávať sa s jeho dcérou. Tento týždeň kontaktoval svoju bývalú manželku a tá mu už dovolila porozprávať sa s jeho dcérou." dcéra."
Teresa
"Odišla som od manžela, pretože mal závislosť od alkoholu. Dostala som sa do depresie, pretože všetka zodpovednosť za starostlivosť o deti, platenie nájomného padla na mňa. Urazila ma manžel, pretože som zostala sama v krajine, ktorá nie je moja, so všetkými týmito problémami. Ale teraz sa všetko zmenilo, teraz som stretol Manna Church a môj Boh je so mnou! Dostal som sa z depresie. Teraz sa nebojím o domov. Teraz je Boh na prvom mieste. Nie už sa cítim sám, pretože mám Boha!"
Dina
"Pred 2 rokmi sme predložili Bohu cieľ mať viac detí, pretože sme už mali 9 ročného syna. Počas cirkevných stretnutí nás náš vedúci viedol k tomu, aby sme vytvorili 4 dimenziu cieľov, tabuľu s našimi snami a let. Našou túžbou bolo mať dvojčatá, tak sme odfotili dve deti a vytvorili plagát, na ktorý sa budeme môcť každý deň pozerať. Počas tohto obdobia čakania sme sa neprestali pozerať na Ježiša, ctiť si ho, zasievať do nášho rodinného cieľa a deklarujeme existenciu. A dnes sme naozaj tehotné. Thalita je tehotná s dvojičkami a je to niečo naozaj úžasné. Vidíme, že aj v časoch súženia vo svete musia byť naše ciele živé a Boh pôsobí v našich životoch a tak môžeme cítiť rozdiel medzi tými, ktorí slúžia, a tými, ktorí neslúžia Bohu. Sme mu veľmi vďační a naša rodina je veľmi šťastná za tieto požehnania, ktoré prichádzajú.“
Pábalo e Thalita
"Od roku 2016 som chcela mať druhé dieťa, trápila ma táto situácia každý mesiac, myslela som si, že som tehotná a veľmi som trpela, keď som si uvedomila, že nie som, táto záležitosť sa pre mňa stala nočnou morou. Mama mi navrhla, aby som na párové poradenstvo, keď som v ten deň odchádzal z toho pastoračného stretnutia, bol som premenený mocou Ducha Svätého, cítil som, ako na mňa padá pomazanie. Vrátil som sa do normálneho života bez toho, aby som o tom premýšľal, len som splnil pokyny pastora , začala som každý deň čítať verše a príbeh o Ane, všetko som odovzdala do rúk Pána a v decembri po Vianociach som zistila, že som tehotná a že som bola požehnaná.“
Anonymous
"Prichádzam poďakovať Bohu za svoje dvojčatá. Narodili sa v 6. mesiaci a lekári povedali, že nebudú žiť. Ale Apoštol sa modlil v šatách a dnes majú 5 rokov. Museli sme použiť silu slov."
Mauro
"Mám 66 rokov a nemám deti. Moja manželka má 56 rokov. Boli sme manželmi 17 rokov a nikdy sme nemali deti. Teraz z Božej milosti Boh zapracoval a ona otehotnela. je už v 3. mesiaci tehotenstva.“
F. Guilherme
„Som Vera, patrím do oblasti Braga, som obchodná žena, počas pandémie sa môj podnik zatvoril, ale poznajúc Slovo Božie som pokračovala v rozsievaní a v tomto čase som si dala za cieľ, zasiať navyše pre apoštolov. projektov, stalo sa to, keď som znovu otvoril, fakturoval som oveľa vyššie ako zvyčajne, Boh je verný svojmu Slovu.“
Vera
"Jej dcéra mala problémy v manželstve, uvažovali o rozvode. Maria João vždy sleduje Basta Crera. V nedeľu počas programu chválila a uctievala Boha a hneď ako ukončila cvičenie modlitebných hodín, ktoré sa robí v r. program, zavolala jej dcéra, že situácia je vyriešená a medzi ňou a manželom je všetko v poriadku. došlo chvalabohu k zmiereniu."
Maria João
"Niekoľko rokov som hľadal ženu na randenie a následne aj oženenie, no čas plynul a nedarilo sa mi, no nezakolísal som, chcel som ženu z cirkvi a podľa svojich cieľov. Keď som najmenej očakávala to, prišla za mnou krásna žena a podľa mojich cieľov som neurobila nič, aby sa to stalo a lepšie je, že aj ja som všetko, čo si Sara (moja snúbenica) napísala do svojich cieľov. o týždeň neskôr ma prijali na prácu, na ktorú som zasial špeciálnu ponuku a ktorá bola aj podľa mojich cieľov, pretože som chcela byť blízko domova a s rozvrhom, ktorý mi vždy umožní slúžiť Bohu. záver, za niečo vyše týždňa mi Boh totálne zmenil život, bol som doslova „rozkolísaný" mega požehnaním. Boh nikdy nesklame, Boh je verný, pre Neho nie je nič nemožné, ďakujem Bože."
John
"Mala som veľké ťažkosti s otehotnením a boli sme s manželom veľmi smutní. Som členkou Cirkvi už dlho a raz v noci, keď som sledovala Basta Crer, poslala som svoju prosbu o modlitbu a Apoštol sa modlil spolu s biskup mi povedal, aby som si dal ruku na brucho a nasledujúce týždne som každý deň sledoval túto časť programu na Youtube a dalo mi to viac a viac viery a dnes mám potvrdenie. Som tehotná! Chcem veľmi poďakovať Bohu a apoštolovi! Boh je veľmi dobrý a som veľmi šťastná.“ Amanda
Amanda
"Modlila som sa, aby Boh vyriešil problém otca mojich detí. Som rozvedená a môj bývalý manžel žil so synom a zostal aj s mojou dcérou Fláviou. A táto moja dcéra sa starala o svojho otca." vyčerpávajúco s láskou, brával som ho takmer každý týždeň k lekárovi. S oplodneným tehotenstvom sa moja dcéra už nedokázala postarať o svojho otca. V Basta Crer som prosila Boha, aby nám pomohol nájsť riešenie. Kým sme čakali na Božie odpoveď, zasial som v kostole a bol som si istý, že Boh vyrieši problém svojím spôsobom. Tak to urobil Pán. V nádhernom dome sa objavilo voľné miesto, kde som mohol umiestniť otca mojich detí. Všetko je vyriešené v pokoji a všetci sme spokojní Božím riadením. Dokonca bola ZĽAVA na prvé 3 mesiace tohto domova, kde je. Bolo to ohromné. Som vďačná PÁNOVI ZA TO, ŽE KONAL. Ďakujem.“
Mara
„Každý deň spím s cirkvou online a včera som sa zobudil v skorých ranných hodinách, keď apoštol hovoril „to, že sme veriaci, neznamená, že tam aj tak môžeme hrešiť.“ Bol som niekto, kto bol veľmi mal rád ženy a zaplietol sa s nimi a ľutoval, ale urobil by tú istú chybu znova s ​​ostatnými. Potom sa včera na jednom z tých stretnutí apoštol dotkol niečoho, čo som cítil, že je pre mňa, a povedal toto: „Boh neodpúšťa ktorí páchajú hriech s vedomím, že hrešia" tak sa mi to dostalo do srdca a naozaj sa veľmi kajam, nie je to ľahké, ale viem, že to zvládnem. Ďakujem."
Adilson
"Ráno skoro nestíham robiť pdc. Ale dnes ráno som sa zobudil s iným postojom a rozhodol som sa mať viac spoločenstva s Bohom. Slovo som vyznával hlavne vo vzduchu Božej lásky a ochrany, pretože tam, kde pracujem , trpel som prenasledovaním, cez kolegu. V to isté popoludnie sa ma pokúsila napadnúť falošnými obvineniami a v tom istom momente sa na mňa pozrela a doslova pokrútila hlavou a nakoniec odišla. Hneď som si pomyslel: to bolo demonštrujúci démon. Démoni nemohli vystáť Božiu prítomnosť.“
Vítor
„Na vysokej škole mi môj profesor povedal, že má obavy, pretože jeden z jeho zamestnancov bol neprávom obvinený a že na druhý deň ráno bude súdený, a tiež sa obával víz, ktoré nedostal, povedal som mu o Bohu a modlil som sa s ním. Na druhý deň mi volal šťastný, pretože súd sa nekonal a zamestnanec bol prepustený, pretože žalobcovia sa nedostavili, takže prípad prehrali a dostal hovor z ambasády, že už má víza. česť nášho Boha za menej ako 24 hodín Boh vyriešil 2 problémy."
Magdalene
"Včera prosil o modlitbu za svojho brata, keďže musel v Anglicku absolvovať vodičský test. Dnes ti poslal správu, aby ti poďakoval, pretože jeho brat skúšku zložil. Sláva Bohu Hallelujah."
Paul
"Chcem vám poďakovať, pretože odkedy ste otvorili tieto nové programy, spím ako skutočná kráľovná a môj manžel tiež veľmi dobre spí. Sme dobre spojení s viničom."
Isabel
"Navštevoval program denne. Jej syn mal problémy, mal záchvaty úzkosti, vracal, atď... Ale ona si išla prečítať Žalmy 91 a modlila sa a používala autoritu, ktorá je v mene Ježiša a jej syn sa zlepšil." ."
Teresa
"Celé týždne bojovala so svojimi myšlienkami, akoby jej bez dovolenia vstupovali do mysle. Zatiaľ čo sa apoštol modlil, položil jednu ruku na monitor a druhú na hlavu. Keď sa program skončil, cítil niečo úžasné, cítil, že je to niečo úžasné." teplo, ktoré už chvíľu necítil, a mravčenie v hlave. Okamžite pocítil pohodu a vír myšlienok zmizol."
Anonymous
"Chcem sa poďakovať, že nás s partnerom sprevádza pastor. Požehnaním je naozaj jedlo. Pretože sme prijali pastora, ktorý nám priniesol pomoc s jedlom a 2 úžasné knihy. Môj partner sa každý deň zobúdza skoro a číta bez prestávky a pred spaním tiež číta nahlas a cíti rozdiel, že ako ja je vyslobodenie a duchovné pomazanie. Ďakujem vám, pastor, za vašu požehnanú prítomnosť v našom dome.“
Paula e Eduardao
"Požiadal o pomoc, aby sa dostal bližšie k Bohu, pretože je zapletený s drogami a má problémy s alkoholom. S programom Apoštola ho sprevádzajú a je veľmi spokojný, program sleduje každý deň a odvtedy nekonzumuje." už drogy alebo alkohol. Včera dostal pracovnú ponuku. Dnes už povedal spolufarárovi, že keď sa kostol otvorí, bude tam chváliť Boha za to, čo vo svojom živote urobil."
Anonymous
"Pred dvoma rokmi, ja a dve dievčatá na pláži, sme sa topili a ja som zakričal meno Ježiš a zrazu to bolo ako ruka, ktorá sa zdvihla."
Anonymous
"Požiadal o modlitbu za vydanie dokumentov. A po týždni dostal pas a rodný list svojho syna."
Fátima
"Na Madeire veľa prší a sestra sa modlila, aby nestratila televízny signál, stalo sa, že nemá žiadny signál, vidí len kanál Kuriakos. Veľmi si ten program váži."
Cristina
"Vždy mala sen, že sa bude môcť každý deň zúčastniť na zjazde viery, ale nikdy sa jej to nepodarilo. Tak si to stanovil za cieľ a na minuloročnom zjazde mu Boh dal všetky podmienky, aby sa mohol zúčastniť zjazdu od začiatku do konca." Dnes slúži Bohu načas aj mimo neho.“
Anonymous
"Bola som tehotná a potrebovala som kvôli práci odcestovať do Zambie. Začínala sa pandémia, čo viedlo k zatvoreniu letísk a znemožneniu návratu do Portugalska. Neakceptovala situáciu a začala deklarovať, čo si chcela vybrať. A prišiel jeden let s medzipristátím v Nemecku. Kúpila si letenku v ekonomickej triede, ale nakoniec bola povýšená na prvú triedu. Je vďačná a chváli Boha za víťazstvo."
Isabel
"Mal som zviazané situácie týkajúce sa financií a dokumentov. Myslel som si, že ak je Boh mojím zdrojom, budem vždy žiť podľa jeho metód a praktík. Potom som sa rozhodol zložiť sľub viery a zaviazať sa Bohu zvýšením sumy desiatkov." Nasledujúci týždeň som mal vyčistené doklady a všetky financie tiež. Boh je verný, nezlyháva a jeho slovo sa nevracia za prázdne. Oplatí sa žiť tak, ako hovorí Boh.“
Francisco
"V marci 2020 som bol prenasledovaný v práci a disciplinárnym konaním s mnohými falošnými obvineniami, aby ma prepustili. Bol som v peci horiaceho ohňa, nemal som iné riešenie ako Slovo Božie a učenie Apoštola." , v tomto prípade CD Postoje, a diabla som prekonal. V biznise som dodnes. Dobré ráno s Ježiškom, všetko je hračka“.
Fernandes
„Ahoj manna rodina, prichádzam poďakovať Bohu, pretože môjho syna rodia, už si rád číta Bibliu pred spaním, už nechodí von s kamarátmi.... Každý deň sledujem program a tiež som požehnaný a vydaný."
Alzira
"Na gf sme sa pomodlili a v skupine sme sa dohodli, že moja dcéra dopadne dobre. V deň skúšky plakala, pretože to s ňou tak zle dopadlo. Stále som ďakoval Bohu za jej známku a sláva Bohu, známky vyšli a prešla. Posielam túto správu, aby som nabádala nášho Boha, ktorý je viac než mocný. Všetka česť a sláva Jemu. Amen."
Marta
"Požiadala o modlitbu za svoje dokumenty a už ich má v ruke. Rozhodla sa vydať svoje svedectvo z vďačnosti Bohu a povedať tým, ktorí majú tento problém: Dôverujte Bohu. On to vyrieši."
Fernanda
„Vnútri môjho domu nebol pokoj, jedného dňa som požiadal pastora, aby zasvätil môj dom rodinnej skupine, od toho dňa som začal pociťovať väčší pokoj od chvíle, keď sa otvorila rodinná skupina, cítim obrovskú radosť vo svojom dome s manželom syn bol preč odo mňa a môjho domu teraz začal prichádzať a dokonca prišiel do kostola. Boh je veľmi dobrý.“
Maria
"Pracoval som a počúval piesne nášho kostola. Zrazu ma oslovil muž (chirurg lekár), ktorý prišiel zďaleka navštíviť nášho suseda, zubára. Povedal mi, že sa prišiel poradiť od zubára o komplikovanej operácii.Veľmi sa obával, pretože ak operácia nezaberie, dievča môže mať veľmi vážne následky. Kým sa radil, počul pesničky, ktoré som počúval a prišiel sa so mnou porozprávať a povedal mi, že keď počul hudbu, cítil silu. Povedal, že nemôže odísť bez tých piesní, aby si ich mohol vypočuť. Poslal som mu piesne a dal som mu aj stránku nášho kostola a kostola online. Predtým, ako odišla , dala mi nejaké peniaze, aby som dala speváčke, ale vieme, že tie financie patria Pánovi. Chcem tým povedať, že Boh nemá hranice a vždy si nájde spôsob, ako sa k ľuďom prihovoriť. Tohto pána priviedol z hl. ďaleko a zjavil sa mu cez pomazanie našich piesní, ktoré počul „náhodou“.
Margarita
"Chodil po cestách čarodejníctva, tarotu, chodil v terreiros of candomblê a bitku za bitkou prichádzal do Portugalska a pri hľadaní Boha navštevoval náboženstvá, ktoré nepriniesli nič. A jej priateľ ju pozval do kostola a ona išla, všetko bolo veľmi radostné a dotklo sa jej to srdca, premena bola úplná a naučila sa, čo od nej Boh očakáva."
Lúcia Ribas
"V srdci mala nenávisť a odpor a na oplátku sa začala rezať a mať pocity viny. Matka jej pomohla tým, že ju viedla k praktizovaniu Božej lásky, začala robiť pdc a modlitbu nášho otca. Od r. potom Boh premenil jej život a ona je oslobodená od akejkoľvek zášti a celá rodina je šťastná.“
Maggie
"Niekoľkokrát začal omdlievať, matka ho vzala k čarodejniciam a on sa len zhoršil. Potom mu rodinný priateľ povedal o Ježišovi a útoky sa zmiernili, ale neskončili. Krátko nato bol pokrstený a útoky ustali."
"Moja sestra včera položila ruku na obrazovku, keď apoštol povedal, že je tu niekto, kto o polnoci cíti bodnutia v tele, moja sestra bola úplne oslobodená od týchto bodnutí v tele."
Alzira
"Kedysi bola špiritistkou, mala depresie, žila v mukách, bála sa, ale Ježiš ju oslobodil, bola pokrstená a dnes má Ježiša vo svojom srdci."
Maria Teresa
"Ahoj, som Mária z cirkvi amarante a prichádzam vydať svedectvo. Nemohol som spať ani mať pokoj vo svojom dome. Jedného dňa som si v kostole kúpil knihu Pôvod problémov, keď som čítal, nechcel som uveriť tomu, čo Čítal som o obrazoch. Celý ten čas som si myslel, že som oklamaný a myslel som, že čítam zle. Jedného dňa som sa rozprával s farárkou a ona povedala, že Boh nebol oklamaný a že to, čo povedal, je pravda, tak som sa rozhodol vyzleč si všetko, ako povedal pastor, a teraz mi je lepšie v mojom dome a môžem dobre spať."
Rosário
"Ahoj, som Mária z cirkvi amarante a prichádzam vydať svedectvo. Nemohol som spať ani mať pokoj vo svojom dome. Jedného dňa som si v kostole kúpil knihu Pôvod problémov, keď som čítal, nechcel som uveriť tomu, čo Čítal som o obrazoch. Celý ten čas som si myslel, že som oklamaný a myslel som, že čítam zle. Jedného dňa som sa rozprával s farárkou a ona povedala, že Boh nebol oklamaný a že to, čo povedal, je pravda, tak som sa rozhodol vyzleč si všetko, ako povedal pastor, a teraz mi je lepšie v mojom dome a môžem dobre spať."
Maria
"Odmalička som vyrastal so svojou matkou, ktorá sa venovala špiritizmu. Hovorila zvláštnymi hlasmi ľudí, ktorí zomreli, bolo to hrozné pre celú rodinu, pretože tam nebol mier. Moja sestra zomrela tehotná vo veku 19 rokov." A moja matka sa premenila a hovorila svojím hlasom. Keď som mal 33 rokov, povedali mi o Ježišovi a dozvedel som sa, že som bol oklamaný, bol som zachránený z tejto kliatby a dnes mám celú svoju rodinu, ktorá slúži Bohu a bude Bohu večne vďačný."
Cristina
"Rodina bola napadnutá čarodejníctvom, nemohli spať. 9-ročná dcéra počula hlasy, videla osobu, ktorá ju volala, aby vyskočila z okna, zrazu začala plakať a povedala, že chce odísť z domu." dom.Pri sledovaní programu BASTA CRER sa dopočula o útokoch špiritizmu a čarodejníctva, prijala modlitbu a hneď aj Duch Svätý priviedol dievča, aby našla doma obrázky modlárstva. Zavolala biskupa cirkvi, rozbili každý čarodejnícky pakt a tú istú noc všetci spali a dievča už hovorí, že ju Ježiš oslobodil."
Anonymous
"Bola jedna noc, keď som zostal s tetou, mojou sestrou a bratom v noci sám doma. Brat bol vo svojej izbe a my sme boli v obývačke, zrazu brat povedal, že počul hluk v mojej izbe, takže teta išli sme do izby a modlili sme sa v jazykoch. Uvedomili sme si, že v dome je démon, pretože sme sa cítili strašidelne. Rozhodli sme sa pokračovať v modlitbe v jazykoch. Nasledujúcu noc sa stalo to isté, ale boli sme tam len ja a môj brat. izba hrala, svetlo sa začalo samo od seba rozsvecovať a dvere buchli. Tak sme sa rozhodli modliť v jazykoch a chváliť Boha. Odvtedy sa nič nestalo. Ďakujem Bohu, pretože môj dom je voľný."
Peter
„Včera okolo 22:30 som ja, môj manžel a moje dve deti prechádzali cez most a zrazu môj manžel zastavil auto, pretože povedal, že videl muža, ako k nám beží, veľmi sme sa zľakli a pokarhala som toho démona a zmizol. Keď som prišiel domov, povedal som mame a ona mi povedala, že sledovala program a v tej chvíli sa Apoštol modlil, aby vyhnal zlých duchov, položila ruku na obrazovku a prijala. práve v tej chvíli."
Lizandra
"Stála pred domom so svojou sestrou. A objavil sa mladý muž a rozhodli sa s ním porozprávať o Ježišovi. Mladík vysvetlil, že v nič z toho neverí a že je satanista a ukázal im tetovanie na jeho dvojčaťu, ktoré bolo symbolom diabla a tiež mal na čele jedno znamenie šelmy "666". Museli mu povedať, že je to zlo, pretože ide o spojenie so satanom, povedal, že to bol naozaj účel, pretože nasleduje satana a ten satan je mocnejší ako Boh. Snažili sa mu vysvetliť, že mocnejší je Boh, ktorý vo svojom živote urobil veľa zázrakov a nakoniec volali po krvi Ježiša. keď to urobili, odišiel a povedal: "Vidím, že od teba nemôžem nič dostať" a odišiel a zmizol..."
Lurdes
"Moja kamarátka, ktorá sa etabluje v cirkvi, začala mať zdravotné problémy a neustále omdlievala bez logického vysvetlenia lekárov. Jej stav sa natoľko zhoršil, že musela zostať v nemocnici. Rozprávala sa so mnou o situácii a Z rozhovoru, ktorý sme mali, som zistil, že pred niekoľkými rokmi bola zapletená do okultných a čarodejníckych vecí a nikdy tieto zmluvy neporušila. Zavolal som jej, vzal som ju k modlitbe, porušil som všetko v Ježišovom mene a vzýval som nad ňou ochranu Boha a Ježišovu krv života. V tejto chvíli pocítila veľké teplo na hrudi a začala plakať. Zrazu sa jej uľavilo a po testoch, ktoré lekári robili už na druhý deň, opustila nemocnicu."
Dominika
"Žijem v Uzbekistane. Veľmi ma boleli nohy, čo mi spôsobilo veľké ťažkosti v živote. Moje sestry slúžia Bohu v ruskom kostole Manna v Lisabone a keďže poznali môj problém, prihlásili ma na pastoračnú konzultáciu cez Skype. Počas konzultácie mi pastor vysvetlil Božie slovo, povedal mi o Ježišovi a ukázal mi z Biblie, čo som urobil zle. Urazil ma môj priateľ a tiež som raz išiel po radu k veštici. Pastor ma viedol k modlitbe odpustiť a poprosiť Boha o odpustenie, pretože Boh zakazuje kráčať po cestách okultizmu. Potom ma požiadal, aby som položil ruku na obrazovku a pomodlil sa za mňa. V tom momente som začal cítiť teplo a bolesti zmizli. Teraz som uzdravený. Sláva Bohu. Každému, kto má problémy, radím prísť na pastoračnú konzultáciu.“
Zakhida
"Príbuzná jej manžela v Nemecku mala epileptické záchvaty. Brala lieky, ale nepomáhali. Mária a jej manžel sa rozhodli ísť s ňou bývať a pomáhať. Boli z toho utrápení, pretože počas záchvatov nedokázali pomôcť, aby si neublížila." Prišla suseda a evanjelizovala ich a povzbudzovala ich, aby išli do kostola, tak sa rozhodli ísť, ale pani nechcela ísť a keď sa im ju podarilo vziať, prišli do kostola a ona odmietla vojsť a potom vošla ,rok vzdy to tak bolo, kazdu nedelu,aj proti nej chodila.Pocas tohto roka a pol zachvatov silno klesali.až jedneho dna prestala mat zachvaty.Bola uplne uzdravena a nadalej sa uzdravila az do Boha prišiel po ňu."
Maria
"Je to týždeň, čo som dostal vyslobodenie pre moju 11-ročnú dcéru. Nebolo to ľahké. Ale na slávu nášmu Bohu sa prejavy menej opakovali a verím, že čoskoro bude diabol definitívne vyhnaný." ."
Raquel
„S okultizmom som sa zaoberal 12 rokov, začal som robiť reiki a chodiť na parapsychológiu a iné praktiky, môj život bol v neporiadku, bez peňazí som prišiel o ženu, môj zdravotný stav bol hrozný, kým mi nepovedali o jedinom riešení JEŽIŠ a rozhodol som sa, že som išiel do kostola a odovzdal som mu svoj život, postupne požehnal a dnes som slobodný, uzdravený a spasený.“
Anonymous
"Dvom sestrám, jednej v Kwanza-sul a druhej v Luande (angolské provincie), predali svoje loná ako čarodejníctvo, prvá bola úplne oslobodená telefonicky a druhá bola osobne na jednom z našich stretnutí."
Dorivaldo
"Dnes v mojej práci môj 90-ročný klient prijal Ježiša po tom, čo videl časť filmu Ježiš a Nikodém. Na česť a slávu Ježiša Krista."
Ricardo
"Muži tajomstva vstúpili na prvé stretnutie znovuotvorenia kostola po uväznení v provincii Moxico. Zúčastnili sa stretnutia od začiatku do konca. Na konci odovzdali svoje životy Ježišovi a odišli z kostola s radosťou z dotyku." Boží."
Lucília
"Moja priateľka v tomto čase izolácie dala svoj život Ježišovi."
Rosário
"V kostole Castelo de Paiva máme 13-ročné dievča, dcéru oddelených rodičov. Jej matka je veriaca a vždy, keď bola s matkou, prišla do kostola a naučila sa Slovo. Povedala, že chcela by, aby aj jej otec chodil do kostola, s manželkou. 2 roky nič nevidela, ale stále sa modlila a verila, že sa to stane, kým nezačala chodiť na rodinnú skupinu a všetky stretnutia, bez ohľadu na to, či bola s matkou alebo otcom. Po 2 rokoch rodina odovzdala svoj život Ježišovi a všetci chodia do kostola. Boh je veľmi dobrý."
Cristina
„Mladý muž, ktorý bol veriaci a poznal Boha, sa vzdialil od cirkvi a od slova kvôli priateľke, ktorá nebola veriaca, ku ktorej opustil svoju krajinu a prišiel sám do Portugalska, vzťah dopadol veľmi zle, mladého muža napadol to isté, kým to už nevydržal a oddelil sa a bez nikoho v Portugalsku, len aj jeho šéf len myslel na to, že sa jedného dňa zabije, bol odhodlaný skoncovať so životom prešiel pred kostolom videl, ako odišlo číslo volané o pomoc do poradne a zacal chodit do kostola a byt verny v kostole a pocuval slovo Bozie po 15 dnoch pobytu v kostole mu jeho sef dal dom, aby mohol byvat cely zariadeny spotrebicmi a vsetko aby zaplatil super nízky nájom. Mladý muž má dnes vo svojom dome rodinnú skupinu a vrátil sa k radosti zo života a má obrovskú túžbu slúžiť Bohu.“
Anonymous
"Som pastorom cirkvi Ježiša Márie - Argentína. V piatok sme prvýkrát v kostole prijali pani. Povedala nám, že počas pandémie začala sledovať stretnutia v televízii a povedala, že sa skutočne stretla s Bože. Bola to osoba, ktorá si žila veľmi zle, najmä vo finančnej oblasti, ale pri pozeraní televízie sa rozhodla, že začne ctiť Boha a praktizovať to, čo počula. Od tej doby vraj začala dostávať pomoc od rôznych ľudí a bola požehnaná ako nikdy predtým a videla, že to môže byť len Boh. V piatok išla do kostola, prijala Ježiša a išla poďakovať Bohu za všetko, čo Boh urobil v jej živote, keď povedala, že je unavená zo života a teraz je šťastný, že som to našiel."
Marcela
„Mám neter, ktorá je tu v Portugalsku, poslal som jej webovú stránku našej online cirkvi Dafundo, na stretnutí Lutar até vencer, zúčastnila sa, páčilo sa jej to, modlila sa modlitbu spasenia a povedala mi, keď idem Cacém, aby jej kúpil Bibliu. Všetko na česť a slávu Božiu.“
Magda
"Mladý muž vstúpil do kostola v provincii Saurimo v Lunda Sul bez pozvania a na konci odovzdal svoj život Ježišovi. Povedal tiež, že požiadal Boha o pomoc, pretože chcel zmeniť svoj život a skončil v kostole." a ani nevedel ako. Povedal tiež, že chce slúžiť Bohu v našom kostole. Boh je veľmi dobrý."
Lucília
"Mám bratranca, ktorý ku mne prišiel bývať, a nikdy nechcel vedieť o kostole. Nemohli sme sa ani porozprávať, lebo by to neprijal. Teraz býva so mnou mesiac. A vidím basta ver každý deň, odkedy to začalo, a dnes na česť a slávu Pána JEŽIŠA je to on, kto mi hovorí, aby som otvoril televízor, pretože má úctu k apoštolovi. hovorí, že nikdy nevidel človeka hovoriť ako apoštol."
Maria
„Som vedúci rodinnej skupiny a bol som trochu odradený, pretože som nemal spasenia a som mladý a nemal som mladých ľudí v rodinnej skupine a bol som z toho smutný, až kým som na stretnutí nepočul svojho pastora povedať, aby som si s Bohom robil zámery, a ja som z toho stretnutia každý deň v mojom PDC požiadal Boha, aby ma použil na evanjelizáciu a odmietol som stráviť deň bez toho, aby som niekomu hovoril o Ježišovi a vložil som si do srdca túžbu získať viac mladých A s tým každý deň, keď som hovoril o Ježišovi, prichádzali ku mne ľudia a mladí ľudia, aby sa porozprávali o svojich problémoch a vyventilovali sa a dal som im slovo spasenia, a keď som si uvedomil, že moja rodinná skupina bola vždy plná prítomnosti a so spasením na česť a slávu JEŽIŠA“.
Beatriz
"Ona a jej rodina sú už 3 týždne súčasťou zboru Manna. Doma majú rodinnú skupinu. Nedávno si podľa pokynov svojich pastierov a vedúcich kúpili nejaké knihy apoštola. Kedykoľvek môže, nasleduje program, aj v práci ona a jej kamarátka vždy počúvajú. Denne sa kŕmili Slovom a už v tomto prvom mesiaci si všimli obrovskú zmenu v ich duchovnom, finančnom a rodinnom živote. Pán bol pre nich prioritou. Vzdaj Mu všetku česť a slávu."
Lilian
"Je to 19-ročný mladý muž, ktorý začiatkom roka zostal bez bývania pre rodinné problémy. Sestra zo zboru mu dala dom a jedlo a priviedla ho do kostola, kde dal svoj život Ježišovi.Každý týždeň trpel epileptickými záchvatmi a nemohol si nájsť prácu.Sprevádzali ho na pastoračných konzultáciách, vždy verný GF a stretnutiam Lutar até Vencer a Encontro com Deus.Dnes má prácu a od r. dal svoj život Ježišovi, nikdy nemal epileptický záchvat."
David
„Som z cirkvi São Paulo v Angole, moja priateľka prechádzala procesom odlúčenia od rodičov, požiadala ma, aby som sa pomodlil a ja som to urobil, ale tiež som jej poradil, aby si prečítala knihu Pôvod problémov a videla programy Chvála a uctievanie a Len ver. V sobotu som požiadal o modlitbu na SOS. A v nedeľu po stretnutí mi kamarátka zavolala, že jej rodičia už nebudú oddelení a začali chodiť do kostola a pozerať programy. Všetky sláva a česť Bohu“
Josinela
"Som šťastná, pretože moja sestra sa zmierila s Bohom. Rozhodla sa, že začne navštevovať kostol v Guarde. A dnes si urobila skúšku a je z nej bábätko! Toľko spoločnej radosti!!! Napĺňa srdce vidieť obnovený život Boh je úžasný! Vysoké útočisko! Radosť celej zeme!"
Carla
"V piatok som pozval človeka, aby išiel so mnou do kostola. Na konci stretnutia povedal modlitbu Spasenia. V tej chvíli mal 2 hrče: jednu na hrudi a jednu na chrbte. V nedeľu sme išli do kostola znova a v čase miništrovania išiel k oltáru poprosiť o modlitbu a biskup Miguel sa za neho modlil a on dostal uzdravenie.Išli sme na obed a vtedy si všimol, že hrudky sú preč, na slávu Božiu. A dnes išiel na pracovný pohovor a zajtra začne pracovať s priestorom pre život. Je výsadou starať sa o novoobrátených, ktorí sú najväčším Božím bohatstvom.“
Dulce
"Keď prijala Ježiša, mala život, ktorý v očiach sveta nemal východisko, brala drogy, pila. Ale niekto jej povedal o Ježišovi a ona ho nasledovala, prijala Ježiša. Dnes je schopná týmto ľuďom pomáhať." ktorá povedala, že nemá budúcnosť, dnes za ňou prídu a vedia, že ak sa bude modliť, veci sa stanú."
"Kráčala po zlých cestách, zapletala sa do nevydarených vzťahov, nechcela študovať, bola na drogách a odišla z domu, zlyhal jej finančný život. Ježiša spoznal cez svoju rodinu, odkedy stretol Ježiša, cíti sa lepšie, cíti sa šťastný a nasleduje svoj život tak, ako má byť!"
"She was a Muslim, she believed in Mohammed, until she was told about Jesus. She was offered a bible and she read it and made comparisons and began to know God through the bible She was a very enslaved person, suffered violence, tried suicide twice. But Jesus freed her and she believes that Jesus is really the way, the truth and the life."
"Pred prijatím Ježiša bol na drogovej ceste, míňal všetky peniaze na svoje závislosti, až kým ho jedného dňa jeho priateľ nepozval na kapverdskú párty, keď vošiel, uvedomil si, že je to kostol. Počas chvál Duch Svätý presvedčil on a on prijal Ježiša ako Pána a Spasiteľa, bol oslobodený a teraz už slúži Bohu, jeho rodina je teraz zjednotená."
"Jej rodina bola zapletená do okultizmu, túžila po smrti, jej život bol hrozný, mala veľa porúch príjmu potravy. Kým jej priateľ nepovedal o Ježišovi a nedal jej webovú stránku cirkvi, v tú noc sa zúčastnila stretnutia Fight to Win a priala si V tú noc mala tohto Ježiša, dobre spala, jej život od tej noci už nikdy nebol ako predtým!"
"Bola som na zlých cestách, drogách a alkohole. Jedného dňa jej jeden kolega povedal o Ježišovi a raz sa rozhodla ísť do kostola a prijala Ježiša ako svojho spasiteľa. Keď sa chystala začať s kurzami, opäť zišla z koľají. padol do diablovej pasce. Raz v noci mu prišlo zle a znova sa skontaktoval s pastorom a rozhodol sa vrátiť do kostola, oslobodil sa od závislostí, dnes slúži Bohu a buduje si rodinu."
Chcel by som vám povedať o svojom svedectve v mojom finančnom živote. Pred chvíľou som bol v núdzi, pretože som mal veľmi veľký dlh, ktorý som nevedel splatiť. Rozhodol som sa zasiať v dome Božom a naplniť svoje srdce vierou. Počas čakania som chválil Boha a ďakoval mu za zázrak. Neviem, ako to Boh urobil, ale dlh vyschol. Už som nemusel nič platiť a dnes som finančne voľný. Sláva Bohu
Rita Costa
Pred pár mesiacmi som mal v peňaženke len 5€, čo by dalo aspoň kartón mlieka pre môjho syna. Bol som na ceste na miesto, ale niekto vystúpil z vlaku a požiadal ma o nejaké mince na jedenie. Ale povedal som mu, aby chvíľu počkal, a o chvíľu som hovoril s Bohom, aby som vedel, či mu mám dať bankovku namiesto mincí. Boh povedal, aby som mu dal odkaz. A povedal som, že ti verím a viem, že využiješ niekoho, kto poskytne jedlo pre moje dieťa. Na druhý deň prišli ku mne domov doručiť dve vrecia mlieka pre môjho syna. Aký verný je Boh
Ana Paula
Keď začala pandémia, počul som zvesti o znižovaní počtu zamestnancov a prepúšťaní v mojej práci. Pokračoval som v rozsievaní a ctení Boha svojimi desiatkami, veriac, že ​​Boh žehná prácu mojich rúk. Dnes som dostal správu, že NEBUDEM VYPÚDENÝ, ale v najbližších dňoch ZVÝŠIŤ. Uplatňujte Boží zákon, pretože funguje!
Viviana Gaitán
V práci nám povedali, že idú znižovať platy a platiť len podľa toho, čo príde do firmy. Neprijal som tieto slová a rozhodol som sa naplniť Božími prísľubmi o financiách. Počúval som audiá "zákony blahobytu", prečítal som si knihu "o financiách" a "vykúpený z kliatby" a tiež som pokračoval v rozsievaní... Tento týždeň som dostal plat a okrem toho, že som dostal plnú sumu, stále som dostával viac doplnkov. Držte sa Božích zasľúbení!
Agustina López
Keď začala karanténa, prestali sme s manželom pracovať. Volal mu sef manzela a povedal mu, ze su v tazkej situacii a ze mu nemozu vyplatit celu mzdu, idu mu dat len ​​polovicu sumy co normalne dostava alebo ani to nie... ja som tiez len pracovala. pol mesiaca a tak som sa chystal poberať aj polovičný plat. Môj manžel povedal, že neprestaneme siať... budeme pokračovať v sejbe, pretože Boh naplní naše potreby a tak sme to urobili... Koncom mesiaca, keď sme išli do banky, našli sme na účte spolu výška manželovej mzdy a celková výška mojej mzdy ako keby som pracovala celý mesiac. Boh je verný, keď napĺňame jeho Slovo.
Belén Herrera
Môj manžel sa stal nezamestnaným, a tak nám do domu prichádzalo menej peňazí. Ale vždy sme pokračovali v rozsievaní a dávaní desiatkov, veriac v Boha a praktizovaní Slova. Pomedzi to všetko sme sa rozhodli, že si otvoríme pekáreň a cukráreň... Predávame ako nikdy predtým, nič nám nechýba a vždy máme plnú špajzu. Dôverujte Bohu, pretože On nikdy nesklame!
Cintia Antonicelli
S touto karanténou začal diabol vkladať pochybnosti do našich myslí a ja som sa rozhodol pokračovať v sejbe, aby som žal. Máme rodinný mikropodnik, ktorý predáva oblečenie a videli sme, že predaj sa za tento čas strojnásobil. Okrem finančného požehnania sa moja rodina tiež zjednotila, keď som videla, čo všetko nám Boh dáva. V časoch núdze budeme žiť v časoch dostatku.
Karina
S manželom sme hľadali dom na prenájom. Hľadal som Božie vedenie a žiadal som, aby sa stala Jeho vôľa a zasiali sme do projektu. Boli sme sa pozrieť na dom a veľmi sa nám páčil. Keď som si išiel do bankomatu vybrať peniaze, aby som ich dal prenajímateľovi ako zálohu, všimol som si, že na účte je viac peňazí ako predtým...aj v kabelke bolo viac peňazí, ako som rátal. deň predtým, aby som pridal k tej, ktorú som vychoval... Uvedomil som si, že Boh mi ukazuje, že to bola naozaj jeho vôľa pre moju rodinu, ale neostalo len pri tom... Keď som išiel zaplatiť zálohu, majiteľ nám povedal, že do júna nemusíme platiť elektrinu ani nájom. Bolo to spolu veľa požehnaní... Našli sme dom na mieste, kde sme chceli a blízko kostola.
Sheila Warner
V tejto dobe vidím, že mnohí prežívajú ťažké časy, ale v mojej rodine dôverujeme Bohu a naďalej dávame desiatky a dary. Uprostred pandémie mi Boh otvoril dvere do nového biznisu. Výpredaje sa nezastavia a nemám ruky na meranie. Môj manžel je stále veľmi zaneprázdnený a nikdy neprestal pracovať! Boh prenáša bohatstvo!
Celeste